به انجمن تخصصی موبایل خوش آمدید .

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی تراوین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

1. Top | #1
    کاربر فعال

شماره کاربری
    25748
    نام کاربر
    alireza
    مدل گوشی
    Nokia-E7
    اپراتور
    Iran - MTN
    تشکر از ايشان2,401 بار در 583 پست
    میزان امتیاز
    408

wink گوشی بین 300 تا 350هزار تومان

گوشی می خواستم که سیستم عاملش اندروید باشه و لمسی هم باشی تا سقف 350 هزار تومانباشه
    ممنون
    تشکر کننده: hadi_yousefii

2. Top | #2
    سوپر مدیر بخش های
    عمومی/درخواست برنامه ها
    انجمن سیمبیان

شماره کاربری
    9452
    نام کاربر
    ♣ HaZhiR ♣
    مدل گوشی
    Apple iPhone 5
    گوشی دوم
    HTC One
    اپراتور
    France - Orange (France Telecom)
    تشکر از ايشان14,256 بار در 3,326 پست
    میزان امتیاز
    15534

تو این رنج قیمت htc gratia و samsung ace بهترین گزینه ها هستند.البته اگه تا 400 تومن هزینه کنید desire خیلی بهتر و عالی تر میتونه جوابگو باشه.......
    7 کاربر از PATЯIOT تشکر کرده اند : A.l.i,A.m.i.r,ArMan Ha,Dark Moon,H03!N_ScOrPiO,hadi_yousefii,jhb74

.
    .
    [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ]

کپــــی مطــــالب سایـــت بـــدون ذکـــر منبــــع خلاف قــــوانیـــن و کــــــار نادرســـتی اســت
    انجمن برای کمک به دوستانتان است.لطفا تجربیات خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

3. Top | #3
    مدیر سابق
    انجمن عکاسی

شماره کاربری
    22959
    نام کاربر
    هادی
    مدل گوشی
    Samsung I9100 Galaxy S II
    اپراتور
    091
    تشکر از ايشان1,171 بار در 190 پست
    میزان امتیاز
    128

سلام
    اگه با 300 تا 350 می خوای آندروید بگیری ، به نظرم کلا دور آندروید رو خط بکش
    می تونی سیمبیان یا ویندوز موبایل بگیری با این قیمت
    کلا آندروید زیر 400 تومن به درد نمی خوره
    البته توهین نباشه ها، واقعیته
    2 کاربر از hadi_yousefii تشکر کرده اند : A.m.i.r,ArMan Ha

4. Top | #4
    عضو سایت

شماره کاربری
    50404
    اپراتور
    Iran - MTN
    تشکر از ايشان11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

با سلام
    میخواهم اگر ممکن باشه با حدود 300000 تومن گوشی ای تهیه کنم که:1- بتواند هرنوع PDF (با شکل و نمودار و...) رو نشون بده.2-بتواند در تالار گفتمان .پیام فارسی بنویسد یا بشود مثل نرم افزار word داخل خود گوشی فارسی(نه عربی) تایپ کرد بعد به اینترنت وصل شد و پیامو توی تالار paste کرد.]یه جورایی office داشته باشه[.3-بلوتوث وقابلیت نصب مموری کارت وGPRS سریع و صفحه ای تا حد امکان بزرگ وگارانتی داشته باشه.(توقعات رو حال کردید!!!)
    البته لمسی بودن یا نبودن اهمیتی نداره ولی وقتی بفهمی که به علت نداشتن سیستم عامل گوشیت خیلی از نرم افزارهای کاربردی که روز به روز میاد رو پشتیبانی نمیکنه بهتره که قید bada وbrew mobile وjava رو بزنی و به android وwindows وsymbian فکر کنی البته این نظر منه و به امید خدا با راهنمایی های شما درست و غلط بودنشو متوجه میشم.
    یه چیزایی مثل wildfire وC6 وgalaxy fit وvivaz وxperia X2 و....تو ذهنم هست ولی میدونم که علم شما خیلی بهتر از مشخصات گوشی میتونه راهنماییم کنه.پس اول چند تا سوال:
    1- میشه هیچ کدوم از این سیستم عامل ها رو قفل کرد؟(pin کد گوشی منظورم نیست) یعنی مثل علامت قفل سیمبین در N73 که اگر کسی سراغ گوشی بره ازهمون اول رمز بخواهد و بشود مثلا یک فایل یا دفترچه تلفن را رمزدار کرد؟
    2- اینکه در بعضی گوشی ها کلمه pdf در قابلیت ها ذکر نشده یعنی حتی با نصب نرم افزار کمکی برای سیستم عامل هم نمیتواند pdf رو نشون بده؟ یا همین مورد برای Microsoft office ؟ (البته در بعضی جاها از نرم افزارهای کمکی جایگزین office برای android نام میبرن که open source هستن آیا اینها جایگزینان خوبی هستن؟)
    3- امکان نصب برنامه هایی که برای نسخه های جدیدتر android میاد روی قدیمی ترها هست؟ در مورد symbian Anna و windows که فکر نکنم.البته شنیده ها حاکی از اینه که برنامه کامل و مفید یا کرک مخصوص برنامه های windows اونقدرکم تولید میشه که بهتره بیخیالش بشی!!!.
    4- اصلی ترین کار من با این گوشی امور اینترنتی خواهد بود(البته موقع مقایسه خرید اگر کار به تساوی کشید چیزایی مثل پیکسل در پیکسل سنسور ccd دوربین و... تعیین کننده نهایی میشوند) پس نیاز دارم بدونم میون اینهمه اصطلاحات که در قابلیت های gprs ذکر میشه کدومیک میزان سرعت بالای انتقال دیتا رو مشخص میکنه؟
    فکر کنم زیاد سوال مطرح کردم .امیدوارم به بزرگواریتون عفو کنید و منو از راهنماییهاتون بی نصیب نگزارید .
    با تشکر
    تشکر کننده: jhb74

ویرایش توسط mt2 : 07-30-2011 در ساعت 14:27

5. Top | #5
    سوپر مدیر بخش های
    عمومی/درخواست برنامه ها
    انجمن سیمبیان

شماره کاربری
    9452
    نام کاربر
    ♣ HaZhiR ♣
    مدل گوشی
    Apple iPhone 5
    گوشی دوم
    HTC One
    اپراتور
    France - Orange (France Telecom)
    تشکر از ايشان14,256 بار در 3,326 پست
    میزان امتیاز
    15534

نقل قول نوشته اصلی توسط mt2 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواهم اگر ممکن باشه با حدود 300000 تومن گوشی ای تهیه کنم که:1- بتواند هرنوع PDF (با شکل و نمودار و...) رو نشون بده.2-بتواند در تالار گفتمان .پیام فارسی بنویسد یا بشود مثل نرم افزار word داخل خود گوشی فارسی(نه عربی) تایپ کرد بعد به اینترنت وصل شد و پیامو توی تالار paste کرد.]یه جورایی office داشته باشه[.3-بلوتوث وقابلیت نصب مموری کارت وGPRS سریع و صفحه ای تا حد امکان بزرگ وگارانتی داشته باشه.(توقعات رو حال کردید!!!)
    البته لمسی بودن یا نبودن اهمیتی نداره ولی وقتی بفهمی که به علت نداشتن سیستم عامل گوشیت خیلی از نرم افزارهای کاربردی که روز به روز میاد رو پشتیبانی نمیکنه بهتره که قید bada وbrew mobile وjava رو بزنی و به android وwindows وsymbian فکر کنی البته این نظر منه و به امید خدا با راهنمایی های شما درست و غلط بودنشو متوجه میشم.
    یه چیزایی مثل wildfire وC6 وgalaxy fit وvivaz وxperia X2 و....تو ذهنم هست ولی میدونم که علم شما خیلی بهتر از مشخصات گوشی میتونه راهنماییم کنه.پس اول چند تا سوال:
    1- میشه هیچ کدوم از این سیستم عامل ها رو قفل کرد؟(pin کد گوشی منظورم نیست) یعنی مثل علامت قفل سیمبین در N73 که اگر کسی سراغ گوشی بره ازهمون اول رمز بخواهد و بشود مثلا یک فایل یا دفترچه تلفن را رمزدار کرد؟
    2- اینکه در بعضی گوشی ها کلمه pdf در قابلیت ها ذکر نشده یعنی حتی با نصب نرم افزار کمکی برای سیستم عامل هم نمیتواند pdf رو نشون بده؟ یا همین مورد برای Microsoft office ؟ (البته در بعضی جاها از نرم افزارهای کمکی جایگزین office برای android نام میبرن که open source هستن آیا اینها جایگزینان خوبی هستن؟)
    3- امکان نصب برنامه هایی که برای نسخه های جدیدتر android میاد روی قدیمی ترها هست؟ در مورد symbian Anna و windows که فکر نکنم.البته شنیده ها حاکی از اینه که برنامه کامل و مفید یا کرک مخصوص برنامه های windows اونقدرکم تولید میشه که بهتره بیخیالش بشی!!!.
    4- اصلی ترین کار من با این گوشی امور اینترنتی خواهد بود(البته موقع مقایسه خرید اگر کار به تساوی کشید چیزایی مثل پیکسل در پیکسل سنسور ccd دوربین و... تعیین کننده نهایی میشوند) پس نیاز دارم بدونم میون اینهمه اصطلاحات که در قابلیت های gprs ذکر میشه کدومیک میزان سرعت بالای انتقال دیتا رو مشخص میکنه؟
    فکر کنم زیاد سوال مطرح کردم .امیدوارم به بزرگواریتون عفو کنید و منو از راهنماییهاتون بی نصیب نگزارید .
    با تشکر

دوست من لطفا یک بار قوانین بخش مشاوره رو مطالعه کنید قبل از زدن پست...
    شما اگه قصد مشاوره گرفتن دارید لطفا انتظارات و سقف قیمتتون رو تو یه تایپیک جداگانه بنویسید تا در خدمتتون باشیم......تشکر.

اینجا میتونید موضوع جدید ایجاد کنید برای مشاوره
    3 کاربر از PATЯIOT تشکر کرده اند : ArMan Ha,jhb74,mt2